57
edits
m (still active) |
|||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 11: | Line 11: | ||
! style="width:25%; font-size:16px; padding:5px;" | Position | ! style="width:25%; font-size:16px; padding:5px;" | Position | ||
! style="width:25%; font-size:16px; padding:5px;" | Activity | ! style="width:25%; font-size:16px; padding:5px;" | Activity | ||
|- | |- | ||
| style="padding:5px;"| [[User:Prod|Prod]] | | style="padding:5px;"| [[User:Prod|Prod]] | ||
Line 21: | Line 16: | ||
| style="padding:5px;"| Technical Director | | style="padding:5px;"| Technical Director | ||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | | style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | ||
|} | |} | ||
Line 96: | Line 81: | ||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | | style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | ||
|- | |- | ||
| style="padding:5px;"| [[User: | | style="padding:5px;"| [[User:SiegfreidZ|SiegfreidZ]] | ||
| style="padding:5px;"| [[User talk: | | style="padding:5px;"| [[User talk:SiegfreidZ|Talk page]] | ||
| style="padding:5px;"| Bureaucrat | | style="padding:5px;"| Bureaucrat | ||
| style="padding:5px;"| Inactivity | | style="padding:5px;"| Inactivity | ||
Line 106: | Line 91: | ||
| style="padding:5px;"| Bureaucrat | | style="padding:5px;"| Bureaucrat | ||
| style="padding:5px;"| Stepped down | | style="padding:5px;"| Stepped down | ||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Alex95|Alex95]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:Alex95|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Bureaucrat | |||
| style="padding:5px;"| Stepped down | |||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Maxite|Maxite]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:Maxite|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Technical Director / Bureaucrat | |||
| style="padding:5px;"| Stepped down | |||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:RicketyTrigger|RicketyTrigger]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:RicketyTrigger|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Editor-in-Chief / Bureaucrat | |||
| style="padding:5px;"| Inactivity | |||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | | style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | ||
|} | |} |