Icaruspedia:Staff: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Starphoria (talk | contribs) (Congrats) |
|||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="padding:5px;"| | | style="padding:5px;"| | ||
| style="padding:5px;"| | | style="padding:5px;"| | ||
| style="padding:5px;"| | | style="padding:5px;"| Editor-in-Chief | ||
| style="padding:5px;"| | | style="padding:5px;"| <font color="gray">Vacant | ||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Triphoria|Triphoria]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User_talk:Triphoria|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Public Affairs Director | |||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Maxite|Maxite]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User_Talk:Maxite|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Technical Director | |||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active | |||
|- | |- | ||
|} | |} |