Icaruspedia:Staff: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 68: | Line 68: | ||
| style="padding:5px;"| [[User:DoctorFantastic|DoctorFantastic]] | | style="padding:5px;"| [[User:DoctorFantastic|DoctorFantastic]] | ||
| style="padding:5px;"| [[User talk:DoctorFantastic|Talk page]] | | style="padding:5px;"| [[User talk:DoctorFantastic|Talk page]] | ||
| style="padding:5px;"| Administrator | |||
| style="padding:5px;"| Inactivity | |||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:IceBlue|IceBlue]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:IceBlue|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Patroller | |||
| style="padding:5px;"| Inactivity | |||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:JORDAN DEBONO|JORDAN DEBONO]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:JORDAN DEBONO|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Patroller | |||
| style="padding:5px;"| Inactivity | |||
| style="padding:5px;"| <font color="red">Inactive</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Kirbman|Kirbman]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:Kirbman|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Administrator | | style="padding:5px;"| Administrator | ||
| style="padding:5px;"| Inactivity | | style="padding:5px;"| Inactivity |