586
edits
mNo edit summary |
|||
Line 73: | Line 73: | ||
|'''Ninja Palm''' | |'''Ninja Palm''' | ||
|'''Earthmaul Club''' | |'''Earthmaul Club''' | ||
| colspan="1" rowspan=" | | colspan="1" rowspan="5"|'''First Blade''' | ||
|- | |- | ||
|'''Earthmaul Club''' | |'''Earthmaul Club''' | ||
|'''End-All Arm''' | |'''End-All Arm''' | ||
|- | |||
|'''Insight Staff''' | |||
|'''Cragalance Cannon''' | |||
|- | |||
|'''Violet Palm''' | |||
|'''Magnus Club''' | |||
|- | |||
|'''Aurum Bow''' | |||
|'''Electroshock Arm''' | |||
|} | |} | ||
Line 86: | Line 95: | ||
!'''Result''' | !'''Result''' | ||
|- | |- | ||
| colspan="1" rowspan=" | | colspan="1" rowspan="7"|'''First Blade''' | ||
|'''Aurum Blade''' | |'''Aurum Blade''' | ||
|'''Viridi Claws''' | |'''Viridi Claws''' | ||
Line 104: | Line 113: | ||
|'''Brawler Claws''' | |'''Brawler Claws''' | ||
|'''Earthmaul Club''' | |'''Earthmaul Club''' | ||
|- | |||
|'''First Blade''' | |||
|'''Wolf Claws''' | |||
|} | |} | ||
edits