2,165
edits
(→Skype) |
Starphoria (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|Administrator | |Administrator | ||
|[[User talk:ToastUltimatum|Talk Page]] | |[[User talk:ToastUltimatum|Talk Page]] | ||
|- | |||
|[[User:Kirbman|Kirbman]] | |||
|Administrator | |||
|[[User talk:Kirbman|Talk Page]] | |||
|} | |} | ||
Line 79: | Line 83: | ||
|[[User:Starphoria|Starphoria]] | |[[User:Starphoria|Starphoria]] | ||
|Public Affairs Director/Bureaucrat | |Public Affairs Director/Bureaucrat | ||
| | |kylebakersplace@yahoo.com | ||
| | |Skype: bakerkylepr | ||
|- | |- | ||
|[[User:The Forgotten Beast|The Forgotten Beast]] | |[[User:The Forgotten Beast|The Forgotten Beast]] | ||
Line 96: | Line 100: | ||
|toastultimatum@gmail.com | |toastultimatum@gmail.com | ||
|[http://www.ssbwiki.com/Special:WebChat #sw IRC (GameSurge)] | |[http://www.ssbwiki.com/Special:WebChat #sw IRC (GameSurge)] | ||
|- | |||
|[[User:Kirbman|Kirbman]] | |||
|Administrator | |||
|N/A | |||
| | |||
|} | |} | ||
Line 138: | Line 147: | ||
|Administrator | |Administrator | ||
|TaleOfTheToaster | |TaleOfTheToaster | ||
|- | |||
|[[User:Kirbman|Kirbman]] | |||
|Administrator | |||
|N/A | |||
|} | |} |
edits