2,165
edits
Starphoria (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 73: | Line 73: | ||
| style="padding:5px;"| [[User:ToastUltimatum|ToastUltimatum]] | | style="padding:5px;"| [[User:ToastUltimatum|ToastUltimatum]] | ||
| style="padding:5px;"| [[User talk:ToastUltimatum|Talk page]] | | style="padding:5px;"| [[User talk:ToastUltimatum|Talk page]] | ||
| style="padding:5px;"| Administrator | |||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | |||
|- | |||
| style="padding:5px;"| [[User:Kirbman|Kirbman]] | |||
| style="padding:5px;"| [[User talk:Kirbman|Talk page]] | |||
| style="padding:5px;"| Administrator | | style="padding:5px;"| Administrator | ||
| style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | | style="padding:5px;"| <font color="green">Active</font> | ||
|} | |} |
edits